V vrtcu Črenšovci je v petek potekala prireditev ob zaključku šolskega leta z naslovom “Skozi leto z roko v roki”. Nastopilo je vseh 7 skupin otrok, ki so zapeli, zaplesali, deklamirali in tako zaokrožili življenje v vrtcu skozi celo šolsko leto.
Staršem se iskreno zahvaljujemo za izkazano zaupanje in za sodelovanje ter vabimo k ponovnemu sodelovanju v prihodnjem šolskem letu. Do takrat pa nas čakajo poletno obarvani dnevi v vrtcu in doma, kjer vam želimo veliko zabave in počitka.
Kolektiv vrtca Črenšovci






















